Середа
12.12.2018
04:19
PISA-2018
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
PISA-2018
Захист прав дитини
Національна дитяча гаряча лінія
Протидія торгівлі
Національна дитяча гаряча лінія
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Корисні посилання
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Крутоярівський ЗНВК

    Графік проведення
    І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
    із навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

     

    з/п

    Дата

    Предмет

    1.  

    02.10.2018

    Трудове навчання

    1.  

    03.10.2018

    Українська мова та література

    1.  

    04.10.2018

    Математика

    1.  

    05.10.2018

    Географія

    1.  

    08.10.2018

    Фізика

    1.  

    09.10.2018

    Історія

    1.  

    10.10.2018

    Російська мова та література

    1.  

    11.10.2018

    Хімія

    1.  

    12.10.2018

    Іноземна мова ( англійська)

    1.  

    16.10.2018

    Біологія

    1.  

    17.10.2018

    Правознавство

    1.  

    18.10.2018

    Інформаційні технології

     

    Переможці І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

    у 2018/2019 навчальному  році

     

    Прізвище, ім’я учня

    Назва предмету

    Клас

    Місце

    Прізвище, ім´я, по батькові вчителя, який підготував учня

    Гонтар Ангеліна

    Трудове навчання (обслуговуюча праця)

    9

    І

    Братчикова Софія Євгеніївна

    Кальницький Данило Трудове навчання (технічна праця) 9 І Братчикова Софія Євгеніївна
    Сало Валерія Українська мова та література 9 І Андрусенко Ольга Михайлівна
    Шорбан Артем Українська мова та література 7 І Андрусенко Ольга Михайлівна

    Кадіров Бободжон

    Математика

    9

    І

    Воронова Альона Іванівна

    Петровець Євгенія Математика 7 І Воронова Альона Іванівна
    Кальницький Данило Географія 9 І Братчикова Софія Євгеніївна
    Сало Валерія Географія 9 ІІ Братчикова Софія Євгеніївна
    Семілет Анастасія Фізика 7 І Соломаха Тетяна Олександрівна
    Шорбан Артем Фізика 7 ІІ Соломаха Тетяна Олександрівна
    Рак Вероніка Фізика 9 І Соломаха Тетяна Олександрівна
    Кадіров Бободжон Фізика 9 ІІ Соломаха Тетяна Олександрівна
    Сало Валерія Російська мова та література 9 І П'ятак Людмила Валеріївна
    Чех Андрій Хімія 7 І Тихоненко Світлана Миколаївна
    Семілет Анастасія Хімія 7 ІІ Тихоненко Світлана Миколаївна
    Кадіров Бободжон Хімія 9 І Тихоненко Світлана Миколаївна
    Рак Вероніка Біологія 9 І Тихоненко Світлана Миколаївна
    Кадіров Бободжон Іноземна мова (англійська) 9 І Тюко Оксана Сергіївна
    Сало Валерія Історія 9 І Фатуллаєв Олександр Васильович
    Рак Вероніка Правознавство 9 І Фатуллаєв Олександр Васильович
    Кальницький Данило Інформаційні технології 9 І Братчикова Софія Євгенівна

     

     

    Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

    у 2018/2019 навчальному  році

     

     

    Прізвище, ім’я, по батькові учня

    Назва предмету

    Клас

    Місце

    Прізвище, ім´я, по батькові вчителя, який підготував учня

    Гонтар Ангеліна

    Трудове навчання (обслуговуюча праця)

    9

    І

    Братчикова Софія Євгеніївна

    Сало Валерія Українська мова та література 9 ІІІ Андрусенко Ольга Михайлівна
    Петровець Євгенія Українська мова та література 7 ІІІ Андрусенко Ольга Михайлівна
    Кадіров Бободжон Математика 9 ІІ Воронова Альона Іванівна
    Кальницький Данило Математика 9 ІІ Воронова Альона Іванівна
    Петровець Олександра Математика 7 ІІІ Воронова Альона Іванівна
    Петровець Євгенія Математика 7 ІІІ Воронова Альона Іванівна
    Кадіров Бободжон Фізика 9 ІІІ Соломаха Тетяна Олександрівна
    Рак Вероніка Фізика 9 ІІІ Соломаха Тетяна Олександрівна
    Сало Валерія Географія 9 ІІІ Братчикова Софія Євгеніївна
    Кальницький Данило Географія 9 ІІІ Братчикова Софія Євгеніївна